www.nemocnice-horovice.cz

  • Masarykova nemocnice Rakovník
  • Klinika Na Hanspaulce
  • Klinika Na Košíku

Reference od ukrajinské sestry Maryny zde

Zkušenosti od ukrajinské zdravotní sestry Людмила, 2019:

Dobrý den, ráda bych Vám řekla, jak jsem našla práci zdravotní sestry v ČR a o agentuře info@sestrycz.eu, jak se mi s nimi spolupracovalo.
Na Ukrajině jsem 6 let pracovala jako zdravotní sestra na domluvě s kardiologem, pak jsem se rozhodla zkusit pracovat ve specializaci v ČR, věděla jsem, že to bude chtít čas s doklady, nostrifikací, prací, výukou jazyků, ale chtěl jsem legálně pracovat a mít dobrý plat.
Hledal jsem práci v agenturách v mém městě, přes známé, ale nenašel jsem vhodnou možnost.
Pak jsem prohledal mezinárodní stránky, kde byli potřeba zdravotníci po celé Evropě, a tam jsem našel agenturu info@sestrycz.eu, pomohli mi udělat nostrifikaci, našli mi dobrou práci, a to vše zdarma, zaplatil jsem jen překlady a notářské ověření, když jsem byla doma, od roku 2019 dodnes žiji a pracuji jako zdravotní sestra v Praze, v jedné z nejlepších nemocnic v ČR. Když jsem našel tuto agenturu, zahájili spolupráci, nostrifikaci, doma jsem musel přeložit a notářsky ověřit diplom a všechny potřebné dokumenty.
Se vším mi pomohli Yuriy a Kateřina Janíčkové, kteří v agentuře pracují, měla jsem spoustu dotazů, některé věci jsem nevěděla jak správně zformovat, ale vždy se vším pomohli, byli v kontaktu, podporovali mě, za za což jsem jim velmi vděčný. Když byly všechny papíry hotové a agentura mi našla práci v nemocnici, přijel jsem na určený termín a začal pracovat. Nemocnice poskytovala kurzy češtiny, což velmi pomohlo.
Pracuji v dobré nemocnici, mám vysoký plat, nemocnice poskytuje ubytovnu pro zaměstnance.
Děkuji agentuře sestrycz.eu, zejména Yuriy a Kateřině Janíčkovým za jejich práci, spolupráci a podporu. Zodpovědná je agentura, která vaše dokumenty od začátku spravuje, vždy v kontaktu, pokud se potřebujete na něco zeptat, ve všem vám poradí. Ludmila